Vítejte na našich stránkách
  • Kostel
  • Mládež

FARNOST VELKÝ ÚJEZD U JEMNICE

V SOBOTU 2. ČERVNA 2018 SE BUDE KONAT OD 17:00 HOD.: 1) NÁCVIK NÁCVIK NEDĚLNÍ SLAVNOSTI. 2) PAK BUDE NÁSLEDOVAT PRVNÍ SVATÁ ZPOVĚĎ PRVOKOMUNIKANTŮ, KMOTRŮ A RODIČŮ.  V neděli 3. ČERVNA 2018 oslavíme  PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ. Prvokomunikati se shromáždí před farním kostelem, sv. apoštolů Petra a Pavla na Velkém Újezdě v 9.35 hod. Nezapomenout si vzít s sebou KŘESTNÍ SVÍCI A MODLITBY.

FARNOST KDOUSOV

V PÁTEK 1. ČERVNA 2018 SE BUDE KONAT OD 17:00 HOD.: 1) NÁCVIK NÁCVIK NEDĚLNÍ SLAVNOSTI. 2) PAK BUDE NÁSLEDOVAT PRVNÍ SVATÁ ZPOVĚĎ PRVOKOMUNIKANTŮ, KMOTRŮ A RODIČŮ.

V neděli 3. ČERVNA 2018 oslavíme  PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ. Prvokomunikati se shromáždí před farním kostelem, sv. oapata Linharta, ve Kdousově v 7.45 hod. Nezapomenout si vzít s sebou KŘESTNÍ SVÍCI A MODLITBY.